KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101037
nr 1210 1037
John Carlson, stadsmotiv. Alby Kyrka, signerad, Olja på pannå, 38x46
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:29:16
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr